Agroyoumis to profesjonalizm, wiedza i doświadczenie od 2011 w zakresie uprawy i agrotechniki odmian roślin uprawnych. Pracujemy z odmianami roślin na terenie Polski oraz innych państw UE. Nasza główna specjalizacja to produkcja i sprzedaż kwalifikowanego materiału siewnego odmian soi, słonecznika, kukurydzy, a także mieszanek poplonowych, traw, nawozów, inokulantów oraz środków ochrony roślin. Aby zagwarantować naszym Klientom wysokojakościowy produkt od wielu lat prowadzimy zaawansowane programy badawcze samodzielnie oraz przy współpracy z Państwowymi Instytutami Badawczymi w tym m.in. należącymi do Sieci Badawczej Łukasiewicz.

Naszym celem jest dostarczenie do gospodarstw nowych wysokoplennych odmian roślin, dostosowanych do warunków środowiskowych. Gwarantujemy naszym klientom materiał siewny najwyższej jakości, stabilne plony oraz pomoc w zakresie doboru techniki uprawy roślin.

Efekty naszych prac to liczne wdrożenia do praktyki rolniczej rozwiązań podwyższających jakość nasion oraz technologia przygotowania nasion gwarantująca ich ochronę w newralgicznym okresie kiełkowania. Aktualnie pracujemy nad rozwiązaniem, które zapewni nasionom ochronę podczas procesu magazynowania.

W związku z prowadzonymi pracami B+R nasza firma od wielu lat organizuje na terenie całego kraju szkolenia dla rolników indywidualnych i plantatorów, podczas których dzielimy się naszą wiedzą o uprawie i agrotechnice roślin.