Bez kategorii

Agroyoumis wraz z partnerami serdecznie zaprasza do udziału w XIV Forum Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych.

Tematem forumu będzie: Jakie rośliny oleiste uprawiać w ramach Europejskiego Zielonego Ładu: rzepak, soję czy słonecznik?. Forum odbędzie się w dniu 26 stycznia 2022 r.  w Centrum Transferu Wiedzy i Informacji im. Leona Janty-Połczyńskiego w Minikowie, a także online.

Krajowe Zrzeszenie Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych we współpracy Polskim Stowarzyszeniem Producentów Oleju i Kujawsko-Pomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Minikowie organizuje czternastą edycję Forum Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych, które poświęcone zostanie tematyce uprawy roślin oleistych takich jak: rzepak, soja i słonecznik w kontekście Europejskiego Zielonego Ładu i ma posłużyć jako platforma wymiany opinii, spostrzeżeń i doświadczeń, jak również stanowić merytoryczne spotkanie z autorytetami branży rolniczej obejmujące swym zakresem naukę, przemysł i biznes.

Szczegóły dotyczące konferencji na poniższym plakacie.

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracjiRejestruj

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Osoby uczestniczące w konferencji w formie stacjonarnej na miejscu w Minikowie otrzymają pakiet materiałów konferencyjnych. Do osób uczestniczących online pakiet zostanie wysłany przez Krajowe Zrzeszenie Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych na wskazany w formularzu rejestracyjnym adres. Liczba pakietów konferencyjnych jest ograniczona. O możliwości otrzymania pakietu decyduje kolejność zgłoszeń oraz uczestnictwo w wydarzeniu w formie online.