Bez kategorii

Dzisiaj jest bardzo ważny dzień dla naszej firmy. 1 września 2021 roku obchodzimy 10 urodziny!

To już 10 lat, odkąd Agroyoumis po raz pierwszy pojawił się na Polskim rynku. Zaczynaliśmy w czasach, kiedy mało kto wierzył, że soja może być uprawiana w Polsce. Wielokrotnie słyszeliśmy, że soja nie rośnie i nie będzie rosła w Polsce, ale wierzyliśmy, że soja może i powinna zająć swoje miejsce w płodozmianie Polski, udowadnialiśmy to i twardo dążyliśmy do celu.
W dzisiejszych czasach jak nigdy widzimy jakie duże zapotrzebowanie jest na soję zarówno w Polsce, jak i w innych krajach.
I bardzo się cieszymy, że przez kolejne 10 lat już nie będziemy uczyć uprawy soi, a tylko udoskonalać technologię, dostarczać coraz lepsze i przystosowane odmiany i tym samym dalej zwiększać powierzchnię uprawy soi w kraju.
Jubileusz 10-lecia jest dobrą okazją, aby podziękować naszym Klientom i Partnerom biznesowym za dotychczasową współpracę oraz okazane zaufanie. 10 lat minęło jak jedna chwila, i tylko nasze wspólne osiągnięcia pokazują jak dużo pracy zostało włożone. Dołożymy wszelkich starań, abyśmy mogli kontynuować dynamiczny rozwój naszej współpracy w kolejnych latach. ❤️